• وب‌سایت موسسه خیریه امام سجاد ( ع ) كوهبنان ، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.
  •  حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت موسسه خیریه امام سجاد ( ع ) كوهبنان تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به این موسسه  است: وب‌سایت موسسه خیریه امام سجاد ( ع ) كوهبنان  حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
  •  وب‌سایت موسسه خیریه امام سجاد ( ع ) كوهبنان  اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
  •   مکاتبه از طرف موسسه خیریه امام سجاد ( ع ) كوهبنان و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.